ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA ŠKOLY

Naša škola sa zapojila do 14. ročníka česko-slovenského projektu, ktorý organizuje Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave s Národným pedagogickým múzeom a knižnicou J. A. Komenského v Prahe. Cieľom projektu je nadviazanie kontaktov medzi školami a podpora  čítania prostredníctvom výmeny záložiek do kníh. Témou tohto ročníka bol „Inšpirujúci svet rozprávok, básní a príbehov.

Našou partnerskou školou sa stala Základná škola Obyce, kde sme poslali takmer 100 záložiek. Našich žiakov zasa potešili záložky od nových kamarátov.