V piatok 13. februára sa na našej škole konal turnaj vo vybíjanej. Tretí ročník Valentínskej vybíjanej priniesol do našej telocvične veľa radosti, smiechu a športového nadšenia. Svoje sily si zmerali žiaci 1. stupňa, ktorí do zápasov nastúpili s veľkým odhodlaním a fair play duchom.
Z prvého miesta sa nakoniec tešila trieda 4.B, druhé miesto získala 3.A a tretie miesto 4.A trieda. Ostatní dostali sladkú odmenu.
Všetci podali skvelé výkony a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné športové stretnutie.