Pečie celá škola je názov novej školskej súťaže, ktorú sme vyhlásili pred Vianocami. Zapojili sa do nej žiaci 2. stupňa. Úlohou tried bolo napiecť a ozdobiť medovníky počas hodín techniky....a darilo sa im skvele! Napiekli naozaj medovníkové skvosty...no opäť vyhrali tí najlepší...a to v nasledovnom poradí:
1. miesto: 7.B
2. miesto: 8.C
3. miesto: 9.C
Výherným triedam blahoželáme!!!
Veľké “ďakujem“ patrí všetkým triedam za ich snahu, ochotu a kreativitu